Referanslarımız

Güven bizim değerimizdir, Mükemmellik ise sözümüzdür.

Suzan uğurlu profil resmi

Gönül rahatlığı ile

Seçim

Geçmişi kontrol edilmiş ve yetkinlikleri değerlendirilmiş yüzlerce bakıcı arasından mükemmel bir bakıcıyı tek tek seçmenize yardımcı olacağız.

Hız

İster önümüzdeki 24 saat içinde bakıma ihtiyacınız olsun ister gelecek için plan yapıyor olun, uzman bakım danışmanlarımız, bakım kararınızda kendinizi güvende hissetmeniz için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve desteğe sahip olmanızı sağlayacaktır.

Destek

Yatılı bakımı ayarlama sürecinde size rehberlik edecek bir irtibat kişiniz olacak. Acil bir sorunuz varsa ekibimiz haftanın 7 günü burada.

Şeffaflık

Pek çok bakım şirketinin aksine, yatılı bakımın maliyeti konusunda netiz. Ayrıca resmi tatillerde veya hafta sonlarında herhangi bir ön maliyet veya ek ücret talep etmiyoruz. .

about-quote-img

Hak ettiğiniz sınıfın en iyi hizmetini alacağınız için bize güvebilirsiniz. Referanslarımız için bizimle iletişim'e geçin

 • 120 den fazla evde bakım uzmanı ikon resmi
  120
  Bakım uzmanı
 • 1400 den fazla hizmet noktası ikon resmi
  1400
  Hizmet noktası
 • 6500 den fazla iş ortağı ikon resmi
  6500
  İş ortağı
 • %97 Memnuniyet ikon resmi
  97
  Memnuniyet
Referanlarımız

Neden bizi seçmelisiniz?

%97’lik müşteri memnuniyeti oranımız alanımızda benzersizdir. Tüm ekip üyelerimiz, kendinizin veya sevdiklerinizin emin ellerde olduğunu bilerek içiniz rahat edebilmeniz için titiz özgeçmiş kontrollerinden ve kişisel görüşmelerden geçer. Deneyimli bakıcılarımız görevlerini özveri ve detaylara büyük bir dikkatle yerine getirirler. Bu hassas dönemde güvenebileceğiniz omzunuz olmaya ve sevdiklerinizin durumuyla ilgili çok dürüst tavsiyeler sunmaya kendimizi adadık.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler, ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız