Oyun ablası

Oyun ablası uzmanlarımız tam çocuk gelişimi konusunda uzmandır.

Oyun ablası

Esnek ,güvenli ve ekonomik

Çocuk bakımı ihtiyaçlarınız için Sumer'i düşündüğünüz için teşekkür ederiz! Uygun fiyatlarla kaliteli haftalık ve/veya saatlik oyun ablası hizmeti sunuyoruz.Geceleri, hafta sonları ve bayramlarda hizmet vermekteyiz.Her çocuğun zihinsel, fiziksel, sosyal ve duygusal olarak en büyük potansiyeline ulaşması için kaliteli bakım, eğitim ve gelişim sağlamak bizim görevimiz olduğunu düşünüyoruz.Personelimiz enerjik ve bilgili olup, küçük çocuklarla çalışma deneyimine sahiptir. Personel yılda en az 10 saat eğitim almaktadır. Lisanslama veya eğitimle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin .


Oyun ablası hizmeti ailelerin kısa süreli, aralıklı çocuk bakımı ihtiyacını desteklerken eğitimlerini aksatmamaları için tasarlanmıştır.Biz, ihtiyaç duyduğunuzda mevcut olan yüksek kaliteli, öğrenme odaklı günlük bakım bulma konusunda meşgul ebeveynlerin çözümüyüz.Kullanmadığınız çocuk bakımı için asla ödeme yapmamalısınız ve dakikası dakikasına faturalandırma sistemimiz, yalnızca ihtiyacınız olan bakım için ödeme yapacağınız anlamına gelir


Bir amaç ile oynamak

Çocukların öğrenmesinin ve büyümesinin en iyi yolunun neşeli, amaca yönelik oyundan geçtiğine inanıyoruz.Felsefemiz, erken çocukluk gelişimi uzmanları ve kendi ilk elden deneyimimiz tarafından bilgilendirilmektedir.Oyun ablası hizmeti ile çocuğunuzun merak duygusunu harekete geçirecek ve içsel öğrenme potansiyelini keşfetmesine yardımcı olacak etkinliklerle dolduruyoruz.Eğlenceli ve teşvik edici bir ortam yaratarak çocuklara öğrenmenin eğlenceli olabileceğini göstermeye çalışıyoruz. Oyun ablası sayfamıza göz atmaya zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Geleneksel kreşlere benzersiz bir alternatif sunuyoruz. Sizinle ve ailenizle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Oyundan sıklıkla sanki ciddi öğrenmenin ardından bir rahatlamaymış gibi bahsedilir. Ancak çocuklar için oyun ciddi bir öğrenmedir. Oyun aslında çocukluğun işidir.

İlginizi çekebilecek diğer başlıklar
Oyun ablası resmi
iskur ozel istihdam burosu logosu
 • 120 den fazla evde bakım uzmanı ikon resmi
  120
  Bakım uzmanı
 • 1400 den fazla hizmet noktası ikon resmi
  1400
  Hizmet noktası
 • 6500 den fazla iş ortağı ikon resmi
  6500
  İş ortağı
 • %97 Memnuniyet ikon resmi
  97
  Memnuniyet
Referanlarımız

Neden bizi seçmelisiniz?

%97’lik müşteri memnuniyeti oranımız alanımızda benzersizdir. Tüm ekip üyelerimiz, kendinizin veya sevdiklerinizin emin ellerde olduğunu bilerek içiniz rahat edebilmeniz için titiz özgeçmiş kontrollerinden ve kişisel görüşmelerden geçer. Deneyimli bakıcılarımız görevlerini özveri ve detaylara büyük bir dikkatle yerine getirirler. Bu hassas dönemde güvenebileceğiniz omzunuz olmaya ve sevdiklerinizin durumuyla ilgili çok dürüst tavsiyeler sunmaya kendimizi adadık.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler, ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız