Hastane refakatçisi

Hastane refakatçisi, sosyalleşmeye ve etkileşime ihtiyaç duyan ancak ileri düzeyde yardıma ihtiyaç duymayan yaşlılar ve engelli yetişkinler için popüler bir hizmettir.

Hastane refakatçisi

Her an ve Her yerde

Hastanenin her yerinde, acil servisten eczaneye, yoğun bakım ünitesinden yatan hasta odanıza, evinizden yazlığınıza kadar hastalarınıza en yüksek standartta hastane refakatçisi hizmeti sunmak için buradayız.Hastane refakatçisi hizmetinde Bu bakım türü, yaşlıların günlük yaşam aktivitelerini desteklemeye ve bağımsızlıklarını sürdürmeye odaklanır.


Yakın zamanda hastalanmış veya ameliyattan sonra iyileşme sürecinde olan bir yaşlının hem tıbbi hem de tıbbi olmayan evde sağlık bakımı alabileceği durumlar vardır.Hastane refakatçisi hizmeti yaşlıların ve ailelerinin ihtiyaç ve hedeflerine uyacak şekilde son derece esnek olabilir.Doktor talimatı gerektirmez ve kişinin ihtiyacına göre haftada birkaç saat veya günde birkaç saat olarak planlanabilir.


Profesyonel ve güvenli

Hastane refakatçisi, tıbbi randevular ve tedaviler için (örneğin hastanelerde, uzman ayakta tedavi kliniklerinde veya polikliniklerde) sevdiklerinize evlerine gidiş-dönüş seyahatlerinde ulaşım ve/veya eşlik edecek birini sağlar.Sevdiğiniz kişi en iyisinden başka hiçbir şeyi hak etmediğinden, Hastane rafakatçilerimiz sıkı bir denetleme ve güvenlik incelemesinden geçmiştir. Ayrıca bakım görevlerini yerine getirebilecek mesleki niteliklere de sahiptirler.

Tıbbi refakatçiler, doktor randevularına veya reçeteleri almaya giderken hastalara eşlik eder, böylece sevdikleriniz veya sizin gerekli ilaçları almak için evden çıkmanıza gerek kalmaz. Tıbbi refakatçiler özellikle sevdiklerinizin ulaşım imkanı yoksa veya doktor randevularına giderken onlara eşlik edemiyorsanız kullanışlıdır.Tıbbi refakatçilerimiz, sevdiğiniz kişiye doktor randevusuna kadar eşlik etmek üzere tarafımızca görevlendirilen bir sağlık yardımcımız olabilir.

İlginizi çekebilecek diğer başlıklar
Hastane refakatçisi resmi
iskur ozel istihdam burosu logosu
 • 120 den fazla evde bakım uzmanı ikon resmi
  120
  Bakım uzmanı
 • 1400 den fazla hizmet noktası ikon resmi
  1400
  Hizmet noktası
 • 6500 den fazla iş ortağı ikon resmi
  6500
  İş ortağı
 • %97 Memnuniyet ikon resmi
  97
  Memnuniyet
Referanlarımız

Neden bizi seçmelisiniz?

%97’lik müşteri memnuniyeti oranımız alanımızda benzersizdir. Tüm ekip üyelerimiz, kendinizin veya sevdiklerinizin emin ellerde olduğunu bilerek içiniz rahat edebilmeniz için titiz özgeçmiş kontrollerinden ve kişisel görüşmelerden geçer. Deneyimli bakıcılarımız görevlerini özveri ve detaylara büyük bir dikkatle yerine getirirler. Bu hassas dönemde güvenebileceğiniz omzunuz olmaya ve sevdiklerinizin durumuyla ilgili çok dürüst tavsiyeler sunmaya kendimizi adadık.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler, ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız