Geçici bakım

Geçici bakım evde, bir sağlık kuruluşunda veya yetişkinler için bir günlük bakım merkezinde de yapılabilir.

Geçici bakım

Neden geçici bakım?

Hasta yetişkinin kendine özgü ihtiyaçlarına ve aile bakıcısı olarak tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak birçok farklı bakım düzeyi mevcuttur.Tıbbi olmayan evde bakım esnek ve uyarlanabilirdir ve siz veya yakınınız, farklı ihtiyaç türleri için günlük, haftalık ve hatta aylık olarak yardım alabilirsiniz.


Diğer uzun süreli bakım türleri ile karşılaştırıldığında, tıbbi olmayan evde bakım uygun maliyetlidir ve yaşlı yakınınızın ihtiyaçlarına tam olarak uyacak şekilde özelleştirilebilir. Evde bakım, yaşlı yetişkinlerin , bir huzurevine veya destekli yaşam tesisine taşınmak için hayatlarını yerinden etmek yerine, evin konforu ve güvenliği içinde yerinde yaşlanmalarını sağlayabilir.


Geçici bakım bulma

Geçici bakım, birincil bakıcılara kısa süreli bir rahatlama sağlayarak onlara dinlenmeleri, seyahat etmeleri veya diğer aile ve arkadaşlarla zaman geçirmeleri için zaman tanır. Bakım birkaç saatten birkaç haftaya kadar sürebilir. Geçici bakım evde, bir sağlık kuruluşunda veya yetişkinler için bir günlük bakım merkezinde yapılabilir.

Başkalarından yardım kabul etmek her zaman kolay değildir. Size yük olmaktan endişe duyabilir veya her şeyi tek başınıza yapamayacağınızı kabul etmekten rahatsızlık duyabilirsiniz. Ancak bakıcıların çoğu daha sonra kendi başlarına çok fazla şey yaptıklarını ve ailelerinden ve arkadaşlarından daha fazla destek istemeyi dilediklerini söylüyor.

İlginizi çekebilecek diğer başlıklar
Geçici bakım resmi
iskur ozel istihdam burosu logosu
 • 120 den fazla evde bakım uzmanı ikon resmi
  120
  Bakım uzmanı
 • 1400 den fazla hizmet noktası ikon resmi
  1400
  Hizmet noktası
 • 6500 den fazla iş ortağı ikon resmi
  6500
  İş ortağı
 • %97 Memnuniyet ikon resmi
  97
  Memnuniyet
Referanlarımız

Neden bizi seçmelisiniz?

%97’lik müşteri memnuniyeti oranımız alanımızda benzersizdir. Tüm ekip üyelerimiz, kendinizin veya sevdiklerinizin emin ellerde olduğunu bilerek içiniz rahat edebilmeniz için titiz özgeçmiş kontrollerinden ve kişisel görüşmelerden geçer. Deneyimli bakıcılarımız görevlerini özveri ve detaylara büyük bir dikkatle yerine getirirler. Bu hassas dönemde güvenebileceğiniz omzunuz olmaya ve sevdiklerinizin durumuyla ilgili çok dürüst tavsiyeler sunmaya kendimizi adadık.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler, ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız