Evde yaşlı bakım

Evde yaşlı bakım, kendi evinde yaşamaya devam etmek isteyen yaşlı bir kişiye özel desteği içerir.

Evde yaşlı bakım

Yaşlılar için evde bakım

Evde yaşlı bakım hizmeti, bakım evlerine göre daha uygun fiyatlı ve kapsamlı bir alternatif olabilir. Bu hizmet, yaşlılara günün her saati bakım sağlayarak onların ihtiyaçlarını karşılar. Bu sayede yaşlılar, kendi evlerinde huzurlu bir şekilde yaşamlarını sürdürebilirler.


Yaşlı bir kişi, ne zaman yardıma ihtiyaç duyduğunun her zaman farkında olmayabilir. Bu, arkadaşlar ve aile üyeleri için zor olabilir ve hassas bir yaklaşım gerektirebilir. Yaşlılara evde bakım, geleneksel yatılı bakım seçeneklerine bir alternatif sunar. İnsanlar özel bir tesise taşınmak yerine, mümkün olduğunca bağımsız olarak kendi evlerinde bakım alabilirler.


Sizin için özel

Yaşlı bakım hizmetleri genellikle ev ziyaretleri şeklinde gerçekleştirilir. Ayrıca evde yaşamayı tercih eden veya ekstra yardıma ihtiyaç duyan yaşlılar için idealdir. Evdeki bakıcılar, ev işlerinde destek olabilirler. Bakım gereksinimleri ve mali yardım ihtiyacı değerlendirilmelidir.

Evdeki bakıcılar, temizlik, yemek hazırlama, çamaşır yıkama ve diğer aktivitelerde yardımcı olabilirler. Bakım gereksinimlerinin belirlenmesi ve mali yardım alıp alamayacağınızın belirlenmesi için bir değerlendirme yapılmalıdır.
Yaşlılar, evlerinde, kendilerini mutlu ve rahat hissettikleri yerde yaşamaya devam edebilirler ve yardımlı yaşam tesisine gitmek zorunda değiller. Doğru evde bakım seçeneğinin seçilmesi, sevdiklerinizin güvenliğini ve yaşam kalitesini yükseltebilir.
Eğer farklı evde bakım seçeneklerini bilmiyorsanız, hangi hizmeti seçeceğinizi belirlemek zor olabilir. Bugün bize ulaşın ve ücretsiz ev ziyaretimiz hakkında bilgi alın ve neden son 25 yıldır ailelerin bize güvendiğini öğrenin.

İlginizi çekebilecek diğer başlıklar
Evde hasta bakım resmi
iskur ozel istihdam burosu logosu
 • 120 den fazla evde bakım uzmanı ikon resmi
  120
  Bakım uzmanı
 • 1400 den fazla hizmet noktası ikon resmi
  1400
  Hizmet noktası
 • 6500 den fazla iş ortağı ikon resmi
  6500
  İş ortağı
 • %97 Memnuniyet ikon resmi
  97
  Memnuniyet
Referanlarımız

Neden bizi seçmelisiniz?

%97’lik müşteri memnuniyeti oranımız alanımızda benzersizdir. Tüm ekip üyelerimiz, kendinizin veya sevdiklerinizin emin ellerde olduğunu bilerek içiniz rahat edebilmeniz için titiz özgeçmiş kontrollerinden ve kişisel görüşmelerden geçer. Deneyimli bakıcılarımız görevlerini özveri ve detaylara büyük bir dikkatle yerine getirirler. Bu hassas dönemde güvenebileceğiniz omzunuz olmaya ve sevdiklerinizin durumuyla ilgili çok dürüst tavsiyeler sunmaya kendimizi adadık.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler, ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız