Evde hasta bakım

Evde hasta bakım, hastaya tıbbi hizmetler veya vasıflı hemşirelik hizmetleri gerektirmeyen uzun süreli bakım hizmetidir.

Evde hasta bakım

Esnek ,güvenli ve ekonomik

Çeşitli bireyler yaşamları boyunca zaman zaman hastalanabilir, hastaneye kaldırılabilir veya yaralanabilir. Yaşları ne olursa olsun bireyler evde ek destekten yararlanacaktır. Evde ekstra yardım, yaşlılardan engelli bireylere ve bir yaralanmadan iyileşme sürecinde olanlara kadar hayatın her kesimine yardımcı olur.Tıbbi olmayan evde bakım, evde tıbbi beceri gerektirmeyen desteği ifade eder


Evde hasta bakımı görevlisizin hizmetleri arasında hafif temizlik işleri, ayak işleri yapılması veya hoş bir arkadaşlık sunulması yer alır.Tıbbi olmayan evde bakım, yaşlıları evde yaşlandıkça güvende tutmaya odaklanan eğitimli yardımcılar tarafından sağlanmaktadır. Bu yardımcılar kişisel bakım, ev temizliği, günlük yaşam aktivitelerine yardım ve arkadaşlık sunar.Tıbbi bakım sağlamazlar.


Sizin için özel

Bakıcılarımızın işlerinden duydukları gurur, müşterilerimize sundukları bakımın kalitesinden açıkça görülmektedir. Başkalarının bağımsızlığa kavuşmasına, güvende kalmasına ve evde daha kaliteli bir yaşam sürmesine yardımcı olmak, içten gelen bir çağrıdır. Biz buyuz ve başkalarına hizmet etmek bizim en büyük önceliğimiz ve en büyük mutluluğumuzdur.Bakıcılarımız, mümkün olan en iyi müşteri deneyimini sunmada önemli bir rol oynayan özel bakım profesyonellerinden oluşan daha büyük bir ekibin parçasıdır.

Evde hasta bakımı hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya hizmetlerimizden yararlanmak için Merkez ofisimizi veya Mobil hatlarımızı 7/24 arayabilirsiniz. Bakım Hizmetleri Sorumlumuz ihtiyaçlarınızı belirlemek ve size özel evde hasta bakım hizmeti sürecinizi tasarlamak için evinizi ziyaret edecektir. Tüm personelimiz profesyonel evde hasta bakım hizmeti süreçlerini sizlerle birlikte tasarlıyor ve sürece tam katılımınızı teşvik etmeye büyük önem veriyor. En özel yeriniz yaşam alanınızda özgürlüğünüze ve huzurunuza katkıda bulunmak en temel amacımızdır.

İlginizi çekebilecek diğer başlıklar
Evde hasta bakım resmi
iskur ozel istihdam burosu logosu
 • 120 den fazla evde bakım uzmanı ikon resmi
  120
  Bakım uzmanı
 • 1400 den fazla hizmet noktası ikon resmi
  1400
  Hizmet noktası
 • 6500 den fazla iş ortağı ikon resmi
  6500
  İş ortağı
 • %97 Memnuniyet ikon resmi
  97
  Memnuniyet
Referanlarımız

Neden bizi seçmelisiniz?

%97’lik müşteri memnuniyeti oranımız alanımızda benzersizdir. Tüm ekip üyelerimiz, kendinizin veya sevdiklerinizin emin ellerde olduğunu bilerek içiniz rahat edebilmeniz için titiz özgeçmiş kontrollerinden ve kişisel görüşmelerden geçer. Deneyimli bakıcılarımız görevlerini özveri ve detaylara büyük bir dikkatle yerine getirirler. Bu hassas dönemde güvenebileceğiniz omzunuz olmaya ve sevdiklerinizin durumuyla ilgili çok dürüst tavsiyeler sunmaya kendimizi adadık.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler, ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız