Evde engelli bakım

Evde engelli bakımı, özel bir bakıcıyla hayatı kendi koşullarınızda yaşamanıza yardımcı olur.

Evde engelli bakım

Engelli bakımı nedir?

Engelli bakımı, engelli bireylerin mümkün olduğunca rahat, bağımsız ve güvenli yaşamasını sağlar. Evde yaşlı bakım olarak, engelliliğiniz için kendi evinizde uzman desteği almanıza olanak tanıyan engelli evde bakımı sunuyoruz . Bakıcınız, ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta veya az sayıda sizi evinizde ziyaret edecek ve gerektiğinde size ekstra yardım ve destek sağlayacaktır.


Evde engelli bakımı, arkadaşlarınızdan ve ailenizden ayrılıp bir bakım evine taşınmanıza gerek kalmadan ihtiyacınız olan tüm ek bakımı alma fırsatını sunar. Hayatı istediğiniz gibi yaşamanız için tam olarak destekleneceksiniz ve harika bakıcılarımız, üstlenmek istediğiniz görev ve rutinlerin elinizin altında olmasını sağlayacaktır.


Kimer için uygun?

Koşullar ne olursa olsun, engelli bakımı, kendisinin veya sevdiği birinin evinde kalmak isteyen ancak hayatını en iyi şekilde yaşayabilmek için ek desteğe ihtiyaç duyan biri için uygun olabilir. Kaç yaşında olduğunuz veya özel ihtiyaçlarınızın ne olduğu önemli değildir. Yerel bakım uzmanlarımız, engelli bakıcılarımızın özel, anlamlı destek sağlayabilmeleri için durumunuzu tam olarak anlamaya zaman ayıracaktır.Engelli evde bakıcılarımız zihinsel ve fiziksel sağlık, eğitim, kişisel ilişkiler ve hobiler konusunda destek sağlar. Bakım alıcısı sorumludur, amaçlarını ve aldıkları desteği belirleyecek, ardından Helping Hands'in engelli bakım ekibi onlara hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olacak.

Evde engelli bakımının temel özelliklerinden biri, bakım planınızın kişisel gereksinimleriniz ve tercihleriniz etrafında tasarlanmasıdır.Sizi ve durumunuzun gerekliliklerini tanıyacak dost canlısı, şefkatli bir bakıcıdan birebir kişisel destek alacaksınız.Periyodik olarak yaptığımız evde bakım ziyaretiyle , desteğinizin her yönünden gerçek anlamda siz sorumlu olursunuz ve istediğiniz zaman bakım hizmetinizde değişiklik yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer başlıklar
Engelli bakım resmi
iskur ozel istihdam burosu logosu
 • 120 den fazla evde bakım uzmanı ikon resmi
  120
  Bakım uzmanı
 • 1400 den fazla hizmet noktası ikon resmi
  1400
  Hizmet noktası
 • 6500 den fazla iş ortağı ikon resmi
  6500
  İş ortağı
 • %97 Memnuniyet ikon resmi
  97
  Memnuniyet
Referanlarımız

Neden bizi seçmelisiniz?

%97’lik müşteri memnuniyeti oranımız alanımızda benzersizdir. Tüm ekip üyelerimiz, kendinizin veya sevdiklerinizin emin ellerde olduğunu bilerek içiniz rahat edebilmeniz için titiz özgeçmiş kontrollerinden ve kişisel görüşmelerden geçer. Deneyimli bakıcılarımız görevlerini özveri ve detaylara büyük bir dikkatle yerine getirirler. Bu hassas dönemde güvenebileceğiniz omzunuz olmaya ve sevdiklerinizin durumuyla ilgili çok dürüst tavsiyeler sunmaya kendimizi adadık.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler, ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız