Bebek bakıcısı

Deneyimli bebek bakıcısı profesyonellerinden oluşan ekibimiz uzun yıllara dayanan uzmanlık deneyimine sahiptir.

Bebek bakıcısı

Anne şevkati ile

Yeni doğan bebek bakımı konusunda deneyimli bakıcılardan oluşan ekibimiz uzun yıllara dayanan uzmanlık deneyimine sahiptir.Sürecin her aşamasında hastanın yanında olacak şekilde tasarlanmış, tamamen şeffaf bir sistemimiz var.İster gecenin geç saatlerinde ister sabahın erken saatlerinde olsun, bebek bakıcılarımız her zaman size yardımcı olmak için oradadır.Yeni bebekler enfeksiyonlara yatkındır. Bebeğin sağlığına ve hijyenine azami özen gösteriyoruz.Ekibimiz her türlü duruma hazır olmak için düzenli tatbikatlardan geçiyor.


Çocuğunuzun bakımı için yarı zamanlı veya geçici dadılar da mevcuttur. Sınırlı bir süre için (örneğin 3 ila 4 hafta) erişilebilir olabilirler. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak birkaç günlüğüne bebek bakıcısı bile kiralayabilirsiniz. Ebeveyn olarak düzenli olarak yalnız vakit geçirmek istiyorsanız, bir bebek bakıcısı veya yarı zamanlı bir dadı sizin için uygundur.


Neden bizi seçmelisiniz?

Son derece yetkin bir bebek bakıcısı ile gece bebek bakımı hizmetleri sağlıyoruz. Tüm bakıcılarımız ve dadılarımız, evde en iyi yenidoğan bakımı hizmetlerinin standartlarını yerine getirmek üzere kapsamlı bir şekilde eğitilmiş ve değerlendirilmiştir. Her biri dikkatlice sorgulandı ve evde bebek bakımı sağlamak için gerekli tüm yasal gereklilikleri bizzat yerine getirdiler. Yeni doğanların gereksinimlerini, ister fiziksel ister psikolojik olsun, tüm yönleriyle anlıyoruz. Sağlıklı, güvenli ve enerjik bir atmosferi teşvik ediyoruz. Bebeğinizin etkili bir şekilde büyümesi için tam gün bakım sağlamak ve çocuğun iyi bakılmasını sağlamak için yeni doğan bebeklere yönelik çeşitli türde programlar tasarladık. Mürettebatımız, yalnızca size hizmet etmekle kalmayıp aynı zamanda bebeğinizin güvenlik ve sağlık gereksinimlerini nasıl karşılayacağınız konusunda size yardımcı olan ve tavsiyelerde bulunan yüksek nitelikli profesyonellerden oluşur.

Bir kadın hamile kaldığında ve doğumun son aşamasına ulaştığında kendine dikkat etmeye hazır değildir.Yeni ebeveynler, ilk bebekleri söz konusu olduğunda her zaman bebeklerine bakmaktan korkarlar. Bu aynı zamanda bir baskı ve belirsizlik meselesidir, ilk kez anne olmak hem korkutucu hem de heyecan vericidir.Bu nedenle, doğumdan önce ve sonra doğum nedeniyle bakıcıların anne hakkında endişelenmelerine izin verme eğilimindeyiz. Doğru yönlendirme, ilgili uzmanlık ve gerçek hassasiyet, sağlıklı bir bebek ve Anne ile sonuçlanır.

İlginizi çekebilecek diğer başlıklar
Bebek bakıcısı resmi
iskur ozel istihdam burosu logosu
 • 120 den fazla evde bakım uzmanı ikon resmi
  120
  Bakım uzmanı
 • 1400 den fazla hizmet noktası ikon resmi
  1400
  Hizmet noktası
 • 6500 den fazla iş ortağı ikon resmi
  6500
  İş ortağı
 • %97 Memnuniyet ikon resmi
  97
  Memnuniyet
Referanlarımız

Neden bizi seçmelisiniz?

%97’lik müşteri memnuniyeti oranımız alanımızda benzersizdir. Tüm ekip üyelerimiz, kendinizin veya sevdiklerinizin emin ellerde olduğunu bilerek içiniz rahat edebilmeniz için titiz özgeçmiş kontrollerinden ve kişisel görüşmelerden geçer. Deneyimli bakıcılarımız görevlerini özveri ve detaylara büyük bir dikkatle yerine getirirler. Bu hassas dönemde güvenebileceğiniz omzunuz olmaya ve sevdiklerinizin durumuyla ilgili çok dürüst tavsiyeler sunmaya kendimizi adadık.

Bu web sitesinde yer alan bilgiler, ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız